Archiwa kategorii: Sportowe 2015/2016

Udział gimnazjalistów w Międzynarodowych Zawodach Lekkoatletycznych w Czechach

W dniach 5-7 października 2016 roku po raz piąty uczniowie naszego z Gimnazjum wzięli udział w Zawodach Lekkoatletycznych w Czechach. Wyjazd gimnazjalistów został zorganizowany w ramach współpracy partnerskiej miast Boguchwała i Bystrzyca nad Pernstejnem.


Zawody otworzył Burmistrz Bystrzycy Karel Paciska, a naszych uczniów wspierali przybyli na tegoroczne zawody Burmistrz Boguchwały Wiesław Dronka oraz Sekretarz Krzysztof Lassota.
Zawodnicy brali udział w konkurencjach: bieg 60 m, bieg 600 m, bieg 800 m, sztafeta mieszana 4 x 150 m, skok w dal, skok wzwyż, pchnięcie kulą. Naszą szkołę reprezentowali: Mateusz Duliński, Michał Wróbel,
Czytaj dalej Udział gimnazjalistów w Międzynarodowych Zawodach Lekkoatletycznych w Czechach

Share This:

Mistrzostwo powiatu rzeszowskiego w mini koszykówce stało się faktem!!!

Fantastycznie zagrali nasi uczniowie ze szkoły podstawowej w wielkim finale, który odbył się 29 stycznia w Rzeszowie na hali w Miłocinie. Wygrywając z drużyną z Trzebosi i Trzebowniska, zapewnili sobie pierwsze miejsce w powiecie.

Niesamowity przebieg miała ostatnia kwarta meczu finałowego z Trzebowniskiem gdzie na 5 min przed końcem był remis 15:15, jednak nasi zawodnicy zachowali więcej zimnej krwi i ostatecznie zwyciężyli 23:18.

Gratulujemy!!!

Share This:

Sportowe mikołajki w Boguchwale z sukcesami.

I miejsce chłopcy, II miejsce dziewczyny
W dniu 07.12.2015 w Boguchwale odbyła się Gminna Gimnazjada w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców, w której brały udział wszystkie cztery gimnazja.

Naszą szkołę reprezentowali Dominika Baran, Dominika Siorek, Patryk Drążek, Kamil Ficek, Mateusz Rachwalski. W trakcie zawodów na sali pojawił się Św. Mikołaj, który dopingował, a zarazem rozdawał wszystkim zawodnikom łakocie.

 

Share This:

Udany występ naszych Gimnazjalistów w Finale Powiatowym w Szachach

W dniu 28.10.2015 roku w Sokołowie Małopolskim odbył się Finał Powiatu Rzeszowskiego
w szachach drużynowych. Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszego Gimnazjum zajmując trzecie miejsce. Drużyna wystąpiła w składzie:  Baran Dominika, Miłek Jan, Róg Kamil i Witek Jarosław.

Gratulujemy.

Share This:

Turniej sportowy w Boguchwale z bardzo dobrymi wynikami.

W dniu 27.10.2015 r. na terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego w  Boguchwale odbył się Turniej o Puchar Gimnazjów Gminy Boguchwała. Uczniowie naszej szkoły brali udział w następujących konkurencjach: piłka nożna dziewcząt, piłka nożna chłopców, indywidualne biegi przełajowe oraz pchnięcie kulą chłopców i dziewcząt.

Wyniki uczniów z Niechobrza:

Piłka nożna dziewczęta
I miejsce –Gimnazjum Niechobrz -9 pkt [bramki 6:1]
II miejsce-  Gimnazjum Racławówka- 4 pkt [5:1]
III miejsce- Gimnazjum Dwujęzyczne w Boguchwale-4 pkt [2:3]
IV miejsce- Gimnazjum im Stanisława Żytkiewicza w Boguchwale -0 pkt [2:11]


Warning: Division by zero in /profiles/z/zs/zsn/zsniechobrz/zsniechobrz.cba.pl/wp-content/plugins/gallery-images/includes/class-gallery-img-template-loader.php on line 29

Piłka nożna chłopcy
I miejsce –Gimnazjum Racławówka-7 pkt [8:1]
II miejsce-  Gimnazjum Niechobrz- 7 pkt [7:0]
III miejsce- Gimnazjum im Stanisława Żytkiewicza w Boguchwale 1 pkt [ 2:9]
IV miejsce- Gimnazjum Dwujęzyczne w Boguchwale 1 pkt [ 1:8]

Czytaj dalej Turniej sportowy w Boguchwale z bardzo dobrymi wynikami.

Share This: