Archiwa kategorii: Sportowe

Międzynarodowe Zawody Lekkoatletyczne w Czechach.

Kolejny już raz nasza szkoła w dniach 03-05.10.2018 r. uczestniczyła w Międzynarodowych Zawodach Lekkoatletycznych o Puchar Starosty miasta Bystrice nad Pernstejnem w Czechach. Nasza drużyna wywalczyła trzecie miejsce w generalnej klasyfikacji. Skład drużyny stanowili uczniowie z Racławówki, Niechobrza i Boguchwały. Naszą szkołę reprezentowali : Kamil Żybura, Klaudia Bura, Amelia Szałkiewicz, Szymon Ziobro, Paweł Dral, Weronika Adamczyk.

 

Zawodnicy brali udział w następujących konkurencjach: bieg 60 m, bieg 600 m, bieg 800 m, sztafeta mieszana 4 x 150 m, skok w dal, skok wzwyż, pchnięcie kulą, zajmując następujące miejsca: II miejsce sztafeta mieszana – Kamila Buda, III miejsce w pchnięciu kulą – Kamil Żybura, IV miejsce w biegu na 600m – Klaudia Bura, IV miejsce w pchnięciu kulą – Weronika Adamczyk. Młodzi sportowcy bardzo ambitnie rywalizowali z uczniami ze szkół z Czech, Słowacji i Węgier (ok 150 zawodników). Wyjazd do Czech przyniósł nie tylko sportowe osiągnięcia. W czasie pobytu zawiązały się nowe znajomości a uczniowie mieli okazję zwiedzić przepiękne miasto w Czechach – Ołomuniec.
Gratulujemy wszystkim naszym sportowcom za osiągnięte wyniki i godne reprezentowanie naszej szkoły i gminy.

Share This:

Sukcesy w III Biegu Boguchwała – Wisłoczysko 2018.

Bardzo dobrze spisali się nasi uczniowie w III edycji biegu Boguchwała-Wisłoczysko. Uczniowie naszej szkoły stanowili bardzo liczną grupę uzyskując następujące wyniki:
I miejsce Ola Tobiasz, kat. 16-17 lat
II miejsce Amelia Szałkiewicz, kat. 12-13 lat
III miejsce Paulina Kurc, kat. 10-11 lat
III miejsce Karolina Kawalec, kat. 14-15 lat
Więcej zdjęć z biegu na stronie www.sstlubcza.com

Serdecznie gratulujemy!

 

Share This:

Zajęcia z nauki pływania.

W drugim półroczu ponownie udało się zebrać 30 osobową grupę uczniów chętnych do nauki pływania na pływalni Karpik. Cześć z uczniów posiada już karty pływackie, ale uczestniczą w zajęciach ze względu na dbałość o sylwetkę, kręgosłup jak i kondycję fizyczną. Kurs ten zakończy się w czerwcu. Uczniowie, którzy nie posiadają karty będą mogli się o nią ubiegać.

Życzymy wytrwałości i sukcesów w nabywaniu kolejnych umiejętności.

Share This:

Sukces w Gminnych Igrzyskach Młodzieży szkolnej w tenisie stołowym.

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsce w kategorii chłopców oraz II miejsce w kategorii dziewcząt w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym, rozgrywanych w Boguchwale w dniu 08.11.2017r.

Serdecznie gratulujemy.

zawody

Share This:

MTB Boguchwała 2017!

To już 7 edycja tego wyjątkowego wyścigu rowerowego!

Zróżnicowane trasy, różne kategorie wiekowe czyli sport i zabawa dla całej Rodziny!

Startujemy 17-go września w Niechobrzu o godzinie 11-tej z Gminnego Centrum Sportu         i Rekreacji!

Zapewniamy dobrą zabawę oraz wiele atrakcji dla dzieci!

Na MTB Boguchwała 2017 zaprasza Stowarzyszenie Sportowo-Turystyczne Lubcza – www.sstlubcza.com

plakat_fix

Share This: